Kalėdinės dekoracijos: PASIDARYK PATI!

Sutaupyk ir praleisk kūrybišką popietę

Ar jau pradėjai puošti namus artėjančioms šventėms? Mūsų namai pradeda gyventi Kalėdinėmis nuotaikomis ir kvapais, tačiau kalbant apie papuošimus, šiais metais norėjome daryti šiek tiek kitaip. Nusprendėme, jog norime sutaupyti (tikrai žinai, kiek daug gali išleisti įvairiems niekučiams) ir praleisti smagų laiką drauge kuriant Kalėdines dekoracijas! Tad galime drąsiai sakyti: visų papuošimų tikrai nebūtina pirkti! Juos be didesnio vargo namų sąlygomis gali pasigaminti pati. Daug ko rasi namuose, o jei ko ir reikės, tai kainuos tikrai nedaug.

Tad šiais metais bent keletą dekoracijų gali pasidaryti PATI!

P.S. Imbieriniai sausainiai taip pat labai vykusi šventinė dekoracija, o jų receptą rasi čia.

gvazdikėliais kvepiantys apelsinai

Mandarinai, apelsinai – tai neatsiejama Kalėdų dalis. Šį papuošimą labai lengva pagaminti: reikia apelsinų, gvazdikėlių ir šventinės juostos. Pirmiausia, juosta perrišk vaisių, tuomet norimu raštu subadyk gvazdikėlius. Viskas! Dėliok įvairiausias kompozicijas, puošk stalus ir palanges 🙂

pompoms

Mes manome, jog šitie „pūkučiai” tikrai ras vietą tavo Kalėdiškuose namuose 🙂 Reikės tik šilko popieriaus! Geriausias įrašas (anglų kalba), kaip lengvai ir be jokio vargo pasigaminti gražuolius POMPOMS – spausk čia!

apelsinų riekelės

Džiovintos apelsinų riekėlės – kasmetinė mūsų dekoracija 🙂 Gražiai atrodo, panaudojimo galimybių begalė, o ir kvepia TOBULAI! Eiga paprasta: riekelėmis supjaustyk apelsinus, džiovink juos orkaitėje (nuolat stebėdami džiovinome apie 150 laipsnių praviroje orkaitėje kažkur apie 30 min.), po to palikome porai dienų galutinai išdžiūti ant radiatorių. Po to jau kabink, dėliok, kad ir dovanok!

Cinamono žvakė

Šitą jau seniai norėjome pagaminti 🙂 Atrodo gražiai ir labai labai jaukiai! 🙂 Pasiimk nedidukę žvakę, cinamono lazdelių ir šiek tiek lininio špagato. Nieko sudėtingo – tačiau atrodo labai Kalėdiškai!

sidabriniai augalai

Į galvą šovė mintis: šakeles, lapus, lapelius nupurkšti sidabriniais dažais. Ir ką? Atrodo neblogai! Šiek tiek fantazijos ir lauke ar namuose rastos šakelės ar įvairūs augalai gali virsti tikrų tikriausia žiemiška puošmena 🙂

Šis įrašas patalpintas kategorijoje Patarimai. Gali išsisaugoti šią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *