Dieninė, Savaitinė ar Unisex planuotė? Kodėl jos reikia ir kaip išsirinkti savąją?

Kodėl Tau reikia planuotės?

  • Kai gyvenimo tempas toks greitas, būtina pasižymėti svarbiausius dienos darbus, susitikimus, kad NIEKO SVARBAUS NEPAMIRŠTUM!
  • Nors paroje tik 24 val. SUSPĖTI PADARYTI DAUGIAU nei įprastai spėji, tikrai gali! PLANUOK dienos ar net visos savaitės užduotis, kad Tavo laikas būtų išnaudotas efektyviai ir turėtum daugiau laiko sau.
  • 2020 m. planuok ir kontroliuok savo finansus ir IŠMOK SUTAUPYTI tam, kam dažnai nepavyksta. Tai galėsi padaryti skiltyje „Mano Finansai“.
  • Tegul Naujiems metams išsikelti tikslai nelieka pamiršti ir neįgyvendinti. PASIRUOŠK KITOKIEMS METAMS, naudojant patikimą S.M.A.R.T. metodą, taikomą norint išsikeltiems tikslams pasiekti!

Kuo skiriasi Dieninė, Savaitinė ir Unisex planuotės?

 

Dieninė

Savaitinė

Unisex

Skirta

Moterims

Moterims

Vyrams ir moterims

Svoris

0,69 kg

0,38 kg

0,30 kg

Dydis

A5

A5

A5

Viršelis

Kietas

Kietas

Minkštas

Išdėstymas

Vienas puslapis – viena diena (išskyrus savaitgalį)

Du puslapiai – visa savaitė

Du puslapiai – visa savaitė

Dienos suskirstymas valandomis

Taip, išskyrus savaitgalius

Mano finansai

+

+

+

S.M.A.R.T.

+

+

+

Mėnulio fazės

+

+

+

Spalvinimas

+

Citatos

+

Dienos mityba, sportas

+

Vandens žymėjimas

+

+

Didelis mėnesio kalendorius prieš kiekvieną mėnesį

+

+

+

Kalėdinių dovanų sąrašas

+

+

Vieta užrašams planuotės gale

+

+

+

Dieninės planuotės

Šios planuotės – mūsų bestseleris! Kiekvienai dienai (išskyrus savaitgalį) skiriamas puslapis, kuris sukurtas taip, jog galėtum kuo efektyviau planuoti savo dieną. Dienos puslapio kairėje pusėje galima žymėtis užduotis pagal laiką, o dešinėje pusėje pasižymėti konkretaus laiko neturinčias užduotis. Taip pat laukia patogi vieta užrašams, mitybai ir eilutė dienos sporto užsiėmimui. Žinoma galėsi žymėtis ir išgerto vandens kiekį!

Be abejo, Dieninėse planuotėse lauks tikslų siekimas pagal S.M.A.R.T. modelį (priminimai kas kelis mėnesius), asmeninių finansų valdymo skiltis, įžymių žmonių citatos, mėnulio fazės. Planuotė paįvairinta iliustracijomis, skirtomis spalvinti – tai puikus būdas atsipalaiduoti!

Savaitinės planuotės

Šios planuotės jau spėjo užkariauti merginų širdis! Pagrindinis skirtumas tarp Savaitinių ir Dieninių planuočių, be abejo – savaitės dienų išdėstymas. Šiose planuotėse savaitė išdėstyta per du puslapius, tad planuotė yra kompaktiškesnė ir lengvesnė nei Dieninė, bet vis dar talpina nemažai dienos užduočių. Šiose planuotėse galima žymėtis išgerto vandens kiekį ir sekti mėnulio fazes! Svarbu, jog Savaitinė planuotė, kaip ir kitos planuotės, turi metų tikslų siekimą pagal S.M.A.R.T. modelį, bei asmeninių finansų valdymo skiltį.

Viršeliai tokie patys kaip ir Dieninių planuočių, kad nė vienai nereikėtų krimstis, jog norimas viršelis puošia tik Dieninę planuotę. Šiais metais visų planuočių viršeliai dengti malonesniu liesti laminatu, kuris taip pat yra atsparesnis įbrėžimams!

Unisex planuotės

Šios planuotės – didžioji šių metų Baltų gegučių naujiena! Esame sulaukę daug laiškų, kurių gale klausdavote to paties: “Ar turite planuotę VYRAMS?”. Turėdavome Jus nuvilti, tačiau šiais metais pristatome Unisex planuotes, kurios skirtos tiek moterims, tiek vyrams! Solidus ir minimalistinis dizainas vienas svarbiausių šių planuočių bruožų. Dviejuose puslapiuose telpa visos savaitės užduotys. Apačioje palikta vieta užrašams, o kampe laukia patogus einamojo mėnesio kalendorius matomas kasdien!

Šios planuotės yra pačios lengviausios, mat jas puošia minkšti viršeliai. Kaip ir kitose planuotėse čia, rasite tikslų siekimą pagal S.M.A.R.T. modelį, asmeninių finansų skiltį bei mėnulio fazes. 

Paspausk ČIA ir išsirink savąją planuotę tikrai KITOKIEMS METAMS!

Šis įrašas patalpintas kategorijoje Patarimai. Gali išsisaugoti šią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *